Kadra dydaktyczna

Prof. dr hab. Adam Nowak

Emilia Barbara Sieńko-Kułakowska - Dr nauk ekonomicznych, stypendystka The Central European Scholarship Program managed by Georgetown University in Washington D.C., pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Ekonomicznym UMCS Filia w Rzeszowie, Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, Kierownik Merytoryczny międzynarodowego projektu badawczego: Efektywne klastry – podstawą innowacyjności i trwałego rozwoju regionalnego, Afiliowany wykładowca MOC Institute for Strategy and Competitiveness Harvard Business School, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Bochni Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach.

 

Co mówi o sobie sama Pani Dziekan?

"Lubię uczyć, tłumaczyć zawiłości współczesnego świata, poszukując odpowiedzi na pytanie: dlaczego jedni ludzie, firmy, regiony czy kraje odnoszą sukces a inne nie? Zawsze patrzę w przyszłość i mam  masę pomysłów. Kocham moje dzieci, które są nieustająca inspiracją dla mnie. Moje miejsce na ziemi to Polska ale czuję się obywatelką świata . Wierze, że to co robię to udział w procesie zmian na lepsze."

 

Pani Dziekan od 2011 roku prowadzi bloga dla studentów i seminarzystów, gdzie publikuje niezbędne informacje oraz artykuły naukowe https://sienkostudia.wordpress.com/

 

Publikacje naukowe:

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyżur:

Wydział w Bochni, sala 1

środa: 10:00 - 11:30

Informacja o plikach cookies i RODO