Studiuj zarabiając - zarabiaj studiując - spotkanie edukacyjne w Bochni

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z nauczycielami i uczniami szkół średnich z Bochni i okolic.

Celem spotkania jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat możliwości pozyskania finansowania nauki podczas studiów, pracy i zdobywania doświadczenia zawodowego, a także działań i zawodów z perspektywą wysokich zarobków w przyszłości. Prelegentami będą: studenci, pracownik banku, wykładowcy, organizator wyjazdów studentów w ramach programu Erasmus+ oraz studenci uczestniczący w praktykach i stażach. Wśród uczestników rozlosujemy tablety.

"STUDIUJ ZARABIAJĄC – ZARABIAJ STUDIUJĄC"

9 lutego 2018 r. o g. 10.00 w siedzibie Uczelni ul. Trudna 1

Program obejmuje: krótkie prezentacje, warsztat, quiz

Czas trwania: 2 godziny